Millest alustada?

Võtke meiega lihtsalt ühendust ja küsige lisainfot või astuge läbi meie Võrus asuvast salongist (PIKK15B)!! Aitame leida lahenduse Teie soovidele. Eelnevalt on soovitav ära mõõta ruum, kuhu soovite mööblit tellida, ning koostage plaan, kuhu on märgitud uste, akende, vee- ja kanalisatsioonitorude, ventilatsiooni, elektripistikute jms asukohad, ehk asjad, mida on keeruline ümber paigutada ja mis võivad takistada köögimööbli paigaldamist. Kui eelnevalt on olemas suured kodumasinad nagu näiteks külmik, pliit jne, mis jäävad ka uude kööki, siis tuleb arvestada ka nende mõõtmetega. Kui on olemas korralik maja või korteriplaan, siis piisab ka sellest.

Projekteerimine

Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös – meie esindajad kuulavad ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus sellest, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul disaineritelt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees

Täpne mõõtmine tehakse mööbli tellimisel.

Tellimuse vormistamine

Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli projekt (s.h kasutatavad materjalid, köögitehnika jms), määratakse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

Maksmine

50% mööblikomplekti maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, ülejäänu mööbli valmimisel . Tasuda saab nii sularahas kui pangaülekndega

Transport ja paigaldamine

Mööblikomplekti valmimisel võtame Teiega ühendust ja lepime kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks ja paigldamiseks. Paigaldusteenus ei ole mööblikomplekti hinna sees ja selleks tuleb eraldi aeg kokku leppida.

Tähtajad

Ühe komplekti köögimööbli valmimiseks kulub keskmiselt 1 kuni 5 nädalat. Suuremate tellimuste puhul lepitakse tarneaeg eraldi kokku.