Miks valida meid?


 MEIE TOODE ON PERSONAALSE DISAINIGA

Meie toode on mõeldud inimesele, kes on huvitatud isikupärasest mööblist. Kui Sinul on idee, siis võta meiega ühendust. Tegeleme Sinu projektiga personaalselt idee sünnist kuni teostuseni.

 KOGEMUSED JA KVALITEET

12 aastat kogemusi ja sajad rahulolevad kliendid on tõestuseks, et teeme tööd kvaliteetselt. Veendu meie oskustes ja vaata tehtud tööde galeriid.


 HIND JA KVALITEET ON KOOSKÕLAS

Pole tark tegu maksta liiga palju. Samas pole arukas maksta ka liiga vähe. Kui sa maksad liiga palju, siis kaotad ainult raha. Kui maksad liiga vähe, võid kaotada kõik, sest ostetud asjaga võib teha kõike muud aga mitte seda, mille pärast sa ta ostsid.

Ettevõttest

 

BlancenServ Grupp OÜ alustas tegevust 2003. aasta augustis. Firma tegeleb eritellimusel mööbli projekteerimise, valmistamise ja paigaldusega. Kuna eritellimusmööbel on kahepoolne suhe tellija ja valmistaja vahel, tegeleme kliendiga personaalselt idee sünnist kuni teostuseni.

Meie toodang on mõeldud inimesele, kes on huvitatud ainulaadsest ja omanäolisest toodangust. Seega arvestame toote valmimisel konkreetse kliendi soove, vajadusi ja võimalusi. Mööbel valmistatakse vastavalt tellija soovidele ning on kooskõlas tänapäeva nõuetega. Toote töötlemisel kasutatakse väga kvaliteetseid materjale, furnituuri, tänapäevast tehnoloogiat ja kaasaegseid tootmisseadmed. Samas leiame Teie soovidele vastava kvaliteetse köögitehnika koos meiepoolse paigalduseda firmadelt MIELE, BOSCH, SIEMENS,WHIRLPOOL, ZANUSSI, AEG, BEKO.
BlancenServ Grupp täidab nii eraisikute kui firmade tellimusi.

KÜSI PAKKUMIST

Kliendid/koostööpartnerid meist

Meie peamiseks eesmärgiks on, et mööbli hind ja kvaliteet oleksid kooskõlas.

Koostööpartnerid

Client
Client
Client
Client
Client
Client